سوال‌های متداول

چطور محتوای مناسب خودم را پیدا کنم؟

می‌توانید کلمه کلیدی مورد نظرتان، تیتر ایده مورد نظر یا نام تنظیم‌کننده آن را بنویسید و جستجو کنید. همچنین می‌توانید از امکان جستجوی پیشرفته استفاده کنید. محتواهای این وبگاه بر مبنای پایه تحصیلی، قالب‌ و موضوعات ریاضی دسته‌بندی شده‌اند. شما می‌توانید با ورود به قسمت جستجوی پیشرفته، پایه یا پایه‌ها، قالب یا قالب‌ها و موضوع یا موضوع‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و محتوای مورد نظرتان را بیابید.

 

چطور بفهمم که یک ایده برای چه پایه‌ای، موضوعی یا در چه قالبی پیشنهاد شده است؟

در انتهای هر نوشته و پیش از قسمت درج دیدگاه و نظر، سه سطر مشاهده می‌کنید که قالب ایده، پایه یا پایه‌ها و موضوع یا موضوعات کلی مرتبط با آن در این نوارها آمده است.

 

چطور ایده‌های خودم را به اشتراک بگذارم؟

اگر ایده یا پیشنهادی در یکی از قالب‌های این وبگاه دارید و دوست دارید ما را هم در آن سهیم کنید، می‌توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما، ایده خود را در یک فایل وُرد شامل متن، عکس، منبع و جزئیات مرتبط  با هر یک از قالب‌های فعالیت، کاربرگ، ابزار کاغذی، ابزار مجازی، تمرین رایانه‌ای یا بازی ریاضی یا در یک فیلم برای قرار گرفتن در بخش فیلم یا در قالب یک فایل تعاملی برای ما بفرستید.

 

چطور فیلم‌های روی وبگاه را دانلود کنم؟

بیشتر ویدیوهایی که در وبگاه موجود است در کانال آپارات mathink.ir بارگذاری شده است. برای دریافت آن‌ها به این کانال مراجعه نمایید.

0